Кошик
15 відгуків
ТОВАРИ ВІД ВИРОБНИКА
+380958887095
+380958887095

Співпраця по системі "дропшипинг"

Співпраця по системі "дропшипинг"

Співпраця з систиме «дропшиппинг»

(заробіток за дропшипингу, заробіток в інтернеті)

Безліч людей шукають спосіб заробітку в інтернеті без вкладень грошей. Інтернет дає таку можливість у вигляді системи, яка називається "дропшипинг", від англійського "dropshipping" (сервіс прямих поставок товарів). Тепер розберемо як це працює на практиці.

Наприклад, Ви хочете заробити в інтернеті (в даному випадку в сфері торгівлі), але у Вас немає грошей, які можна інвестувати в товар. Та й хто знає, коли такі інвестиції повернутися і чи повернуться взагалі. Не варто засмучуватися. Почніть торгувати по дропшипингу. Що для цього потрібно?

Торгова майданчик. Таким майданчиком може бути безкоштовна дошка оголошень (наприклад, OLX) або такі торгові майданчики як PROM.UA і ZAKUPKA.COM. Дошки оголошень безкоштовні, але і віддача від них набагато менше, ніж від платних майданчиків.

Знайти постачальника товару, який працює за дропшипингу. Если интернет магазин заинтересован в увеличении объемов своих продаж, то он предлагает другим магазинам зарабатывать без вложений. Поставщик (магазин или производитель, который имеет товар у себя на кладе) передает Вам каталог товаров с фото и описанием, прайс лист с розничными ценами и условия сотрудничества. Суть в том, что Вы продаете товар, которого у Вас нет на складе (у Вас и склада то нету ;) ) – принимаете заказ на конкретный товар и передаете его своему поставщику. Поставщик, в свою очередь, принимает от Вас заказ и отправляет его Вашему клиенту. Когда поставщик получает деньги за товар, то он выплачивает Вам комиссию, то есть Ваш заработок. И поставщик заработал, и Вы тоже получили свою прибыль.

Наш интернет магазин имеет широкий ассортимент товаров из черной и нержавеющей стали, различных комплектующих, товаров для копчения и мобильных бань. Ассортимент постоянно расширяется. Выплаты вознаграждения производятся раз в неделю (по пятницам). Процент вознаграждения составляет 10% от розничной цены. Цены можете посмотреть в каталоге товаров.

Для отримання консультації і розпочала роботи з дропшипингу, дзвоніть за телефоном 095 888 7095 або пишіть на електронну пошту 100500shop@gmail.com

З повагою, інтернет магазин «100500»