Коричневий гаманець із натуральної шкіри
Гаманець виготовлений із натуральної шкіри CrazyHorse. Всі шви прошиті вощеною ниткою, яка забезпечує міцність і довговічність швів. Укомплектований кнопкою-засувкою. Усі краї ретельно відполіровані. Повністю ручна робота.
Виріб має 4 відділення, у яких можна розмістити готівки, паспорт і навіть мобільний телефон (не більш ніж 5 дюймів). Окремо передбачена кишенька для кредитної картки.
Вироблено в Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Mr.Falke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴










